Радіатор кондиціонера з вбудованим фільтром-осушувачем
|
Сумісний з:
|
Радіатор високої якості.
Гарантія на встановлення !
Також є інші запчастини на ці моделі. Дивіться мої оголошення.
Відправляємо Новою Поштою, Делівері, наложеним платижем у день замовлення.
Аналогові коди: 5Q0816411AA; 5Q0816411AB; 5Q0816411AH; 5Q0816411AJ; 5Q0816411AK; 5Q0816411AL; 5Q0816411AM; 5Q0816411AN; 5Q0816411AP; 5Q0816411AR; 5Q0816411BC; 5Q0816411BF; 5Q0816411BH; 5Q0816411BL; 5Q0816411M; 5Q0816411N; 5Q0816411S; 5Q0816411T; 5QD820411K; 5QM816411B; 5WA816411A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Cupra |
| Сумісність з моделлю | A3, Q3, TT |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Polcar |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 13C1K8C3 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2025, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 |
| Кросс-номери | 5Q0816411AA; 5Q0816411AB; 5Q0816411AH; 5Q0816411AJ; 5Q0816411AK; 5Q0816411AL; 5Q0816411AM; 5Q0816411AN; 5Q0816411AP; 5Q0816411AR; 5Q0816411BC; 5Q0816411BF; 5Q0816411BH; 5Q0816411BL; 5Q0816411M; 5Q0816411N; 5Q0816411S; 5Q0816411T; 5QD820411K; 5QM816411B; 5WA816411A |
| Діаметр вхідного отвору | 13.7 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 390 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.7 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 535 мм |
| Тип коробки передач | Автоматична, Механічна |
| Призначення | Для автомобілів з кондиціонером |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴




