Радіатор масляний АКПП.
Підходить на авто:
| VOLKSWAGEN ARTEON | 17- |
| AUDI Q3 (F3) | 18-20 |
| AUDI Q3 (F3N) | 20-25 |
| VOLKSWAGEN TIGUAN | 21-24 |
У наявності на нашому складі.
Гарантія 14 днів із моменту отримання.
Замовлення приймаються з 9:00-17:00
Надсилаємо Новою поштою, Делівері, Укрпоштою (за домовленістю) по всій Україні.
Телефонуйте +380958940006, 0678940006.
Підбір запчастин по VIN - коду!!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | No brand |
| Код запчастини | 5QF317019A; 5QF317019B |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 131 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 576 мм |
| Тип коробки передач | Автоматична, Механічна |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Охолодження | Масляне |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Tiguan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 100 ₴




