Радіатор кондиціонера CX-5 (KE) 12-; (KF) 17-
Підходить на авто:
MAZDA CX5 12-16
MAZDA CX5 17-21
MAZDA CX5 22-25
Хороша якість.
Гарантія на встановлення !
Також є інші запчастини на ці моделі. Дивіться мої оголошення.
Відправляємо Новою Поштою, Делівері, наложеним платижем у день замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 |
| Кросс-номери | KD4561480; KD4561480A; KD6261480; KF0361480A; KF0361480B |
| Діаметр вхідного отвору | 15.5 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Тип коробки передач | Автоматична, Механічна |
| Призначення | Для автомобілів з кондиціонером |
| Виробник | Mazda |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Код запчастини | KD45-61-480A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴





