Радіатор інтеркулера Audi Q3 18-,
Сумісний з авто:
| AUDI A3 (8V) | 12-16 |
| AUDI A3 (8V) | 17-20 |
| AUDI A3 (8Y) | 20- |
| AUDI Q2 (GA) | 16- |
| AUDI Q3 (F3) | 18-20 |
| AUDI Q3 (F3N) | 20-25 |
| AUDI TT | 15-23 |
Хороша якість.
Гарантія на встановлення !
Також є інші запчастини на ці моделі. Дивіться мої оголошення.
Відправляємо Новою Поштою, Делівері, наложеним платижем у день замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A3, Q3 |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Polcar |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Код запчастини | 95X2J81 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 5QM145803; 5QM145803A; 5QM145803D |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Довжина ядра радіатора | 620 мм |
| Тип коробки передач | Автоматична, Механічна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴




