Радіатор інтеркулера SEAT ATECA 16-,
Сумісний з авто:
| SEAT ATECA | 16- |
| SEAT LEON 13-16 | 13-16 |
| SEAT LEON 17-20 | 17-20 |
| SEAT LEON 20- | 20- |
| SEAT TARRACO 19- | 19- |
Хороша якість.
Гарантія на встановлення !
Також є інші запчастини на ці моделі. Дивіться мої оголошення.
Відправляємо Новою Поштою, Делівері, наложеним платижем у день замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat |
| Сумісність з моделлю | Leon |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Polcar |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Код запчастини | 95X2J81 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 5QM145803; 5QM145803A; 5QM145803D |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Довжина ядра радіатора | 620 мм |
| Тип коробки передач | Автоматична, Механічна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴




